Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Teknik Kadromuzla Güvenle Yarınları İnşa Ediyoruz

Kurulduğu 2000 yılından itibaren demir ve çelik ürünleri taahhüt, projelendirme, uygulama ve montaj konusunda hizmet veren Gökdemir Çelik, çelik konstrüksiyon konusunda sektörün lider firmalarındandır.

Çelik konstrüksiyon, yapay palmiye, yapay ağaç, totem direkler, reklam direkleri, çelik konstrüksiyon, fabrika ve tesis inşası, projelendirilmesi ve uygulaması, yol, köprü, korkuluk ve refüj imalatı, montajı, bakımı, kongre ve sergi salonları, seyirci ve sahne platformlarının çelik ve demir uygulamalarının projelendirilmesi ve uygulanması, tarihi binalarda restorasyon ve çelik konstrüksiyon güçlendirme uygulamaları, ferforje, bahçe korkulukları, balkon ve pencere korkulukları, bahçe giriş kapıları, bina giriş kapıları, deprem ranzası, deprem odası, çelik ve saç panel imalatı, park ve oyun alanları, çelik ve demir işleri, çelik çatı imalat, montaj ve bakımı, çelik çardak uygulamaları ve her türlü demir çelik işleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tanıtım Videomuz

01.
Profesyonel
Sertifikalı, tecrübeli ekip
02.
Ekonomik
Düşük maliyetli güvenli çözümler
03.
Güvenli
Uzun yıllar boyunca güvenli ve sağlam

Birlikte Büyük İşler
Başarıyoruz

Siz müşterilerimizden aldığımız güven ve güç sayesinde yıllardır büyük işler başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğa sizde ortak olmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.